0544 522 99 73

KLG Geciktirici Hap

Doğru yerden alınması ve doğru şekilde kullanımıyla eşsiz bir cinsel ilişki sunan klg geciktirici hap erkeklerin vazgeçilmezi olmayı başardı. Söz konusu erken boşalmayla ilgili tüm yaşanmışlıkları geride bırakmak isteyenler için en iyiler arasındadır. Giderek ilişkiden soğuyan ve isteksizlik hisseden erkeklerin kullanımı da bir hayli fazladır. Bilindiği gibi ilişkilerin temelinde özgüven ve cesaret gelirken bazı etkenler bunları gölgede bırakır.

Klg hap fiyat olarak, 1 kutusu 159, 2 kutusu 409 ve 3 kutusu 699 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyatlar resmi satış fiyatlarıdır, bu fiyatlar dışında satış yapılması kesinlikle yasaktır. 

Özellikle erkeklerin yaşadığı sorunların bir türlü geçmemesiyle ayrılıklar baş gösterir. Biyolojik durumlardan daha çok psikolojik nedenlerle ilişkilerde zayıflama kendisini belli eder. Cinsel yaşamdaki sorunları bir kenara bırakma adına klg hap kullanımı artık kesin bir çözüm olmaktadır. Peki, ama nasıl?

KLG Geciktirici Hap Kullanımı

Ekstra bir ilaç ya da hap kullanımı olmadığı bir zamanda tek bir ürünle cinsel yaşamda tüm sorunları geride bırakmanızı sağlar. Burada önemli olan ilk husus, kişinin doğru kullanımıdır. Alkol etkisi olmadan cinsel ilişkiden yaklaşık olarak 45 dakika öncesinde tüketilir. Aç karnına alınmasıyla etkisini daha hızlı gösterir ve çok daha uzun süreli olmaktadır. 36 saat boyunca etkisi devam ederken cinsel uyarım durumlarında varlığını hissettirir.

Ayrıca performans anlamında da beklentilerin üzerine çıkmasını beraberinde getirir. Erkeğin çok daha fazla haz duymasını ve partnerini memnun etmesini de mümkün kılar. Mutlak surette klg geciktirici hap alımlarında orijinal olmasına dikkat edilmeli ve güvenilir yerlerden temin edilmelidir. Aksi durumda telafisi bir hayli güç olumsuz hususlarla karşı karşıya kalınır.

KLG Geciktirici Hap Faydaları

Söz konusu KLG geciktirici hap birçok etkiyi bir arada sunmasıyla öne çıkar. Bunların başında penis sertliği gelirken dik durma halini de uzun saatler kalıcı yapar. Burada damarda gevşetme ve kan pompalama etkisi standarttır.

Herhangi bir risk olmadan ilişkiye hazır bir penisi tek başına ortaya çıkarır. Ayrıca geciktirici olması da erken boşalma ihtimalini ortadan kaldırır. Devamlı psikolojik bir baskı olarak erkeklerin üzerinde duran bu boşalma halini de bitirmektedir. Daha rahat ve uzun süreli cinsel ilişki isteyenler için idealdir. Psikolojik baskılardan arınmış bir deneyim yaşamak isteyenlere en iyisini sunmaya devam etmektedir.